Сьогодні YON-KA – відомий бренд професійної косметики, який знають і поважають в усьому світі. А починалося все понад півсторіччя тому з невеликої сімейної справи.

Піонери в галузі ароматерапії та фітотерапії, ботаніки-ентузіасти Сесіль, Ернст і Чарльз Мюльталери створили лабораторію Мюльталер в 1954 році.
У 1968 році дочки одного з творців косметичної лінії продовжили сімейну справу. Біохімік Франсуаза Мюльталер і естетист Катрін Мюльталер підтримали сімейну традицію чисто французького бізнесу з пристрастю, переконаністю і натхненням дослідників.
Спільними зусиллями вони розвинули бренд Yon-Ka від невеликого асортименту до промислового масштабу, відкривши 3 міжнародних дочірніх компаній (США, Великобританія, Швейцарія) і власний фірмовий SPA-центр L’ESPACE YON-KA в самому серці Парижа.

Квінтесенція YON-KA

Мюльталери починали з того, що взялися за вивчення терапевтичних властивостей екстрактів, ефірних масел і активних інгредієнтів рослинного походження.

Проаналізувавши взаємодію різних комбінацій перерахованих вище компонентів з метою досягнення найкращого результату, вони зробили прорив в науці, відкривши всесвітньо відому “Квінтесенцію Yon-Ka” – унікальну комбінацію п’яти ефірних масел Середземноморського басейну: лаванди, розмарину, герані, кипарису і чебрецю.

Посилюючи дію інших рослинних компонентів, дана квінтесенція лягла в основу всієї косметичної лінії по догляду за шкірою.

Правила YON-KA

Основні принципи Yon-Ka: безпека, якість, самобутність і результативність.

Для виробництва своєї продукції компанія використовує наземні і водні рослини, які вирощуються в умовах біологічного контролю.

Yon-ka застосовує активні і супутні інгредієнти виключно відповідно до міжнародних регламентів.

Косметика Yon-Ka виробляється згідно стандартів GMP (правила виробництва на високому рівні). Повітря на виробництві в 10 разів чистіше за повітря на Північному полюсі.

Компанія Laboratoires Multaler здійснює контроль на всіх етапах: від моменту виробництва до отримання продуктів Yon-Ka кінцевим споживачем.

Ідеальні умови для зберігання продукції Yon-Ka забезпечують пакувальні матеріали найвищої якості.

Завдяки бактерицидним властивостям ефірних масел, що містяться в косметиці Yon-Ka, третина продукції не містить консервантів. Будь-яке використання консервантів для забезпечення мікробіологічної безпеки препаратів здійснюється в строгому дотриманні міжнародних вимог.

Косметика Yon-Ka не тестується на тваринах. Всі дослідження в цій області здійснюються альтернативними методами.

Переносимість косметики Yon-Ka перевіряється дерматологами.

Кілька незалежних ліцензованих клінічних лабораторій постійно здійснюють оцінку препаратів Yon-Ka.

Протоколи доглядів і техніка їхнього проведення створюються і відпрацьовуються в лабораторії Yon-Ka дипломованими фахівцями, які регулярно вивчають препарати Yon-Ka і удосконалюються в проведенні процедур.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР