ПОШУК

Вітаємо на Yon-Ka.com.ua

Інтернет магазин косметики

Наша історія

Історія компанії Yon-Ka розпочалася в 1954 році, коли піонери в галузі ароматерапії та фітотерапії, ботаніки-ентузіасти Сесіль, Ернст і Чарльз Мюльталери створили лабораторію Мюльталер. У 1968-му дочки одного з творців косметичної лінії продовжили сімейну справу. Біохімік Франсуаза Мюльталер і естетист Катрін Мюльталер підтримали сімейну традицію чисто французького бізнесу з пристрастю, переконаністю і натхненням дослідників. Спільними зусиллями вони розвинули бренд Yon-Ka від невеликого асортименту до промислового масштабу, відкривши 3 міжнародних дочірніх компаній (США, Великобританія, Швейцарія) і власний фірмовий SPA-центр L’ESPACE YON-KA в самому серці Парижа.

Інтернет-магазин YON-KA

Інтернет-магазин від єдиного офіційного постачальника оригінальної французької косметики YON-KA. Ми працюємо на ринку косметики в Україні більше 15 років і точно знаємо, що потрібно нашим клієнтам.

Чому ми?

Ми – перший і єдиний в Україні офіційний постачальник оригінальної професійної французької аромакосметики Yon-Ka. Ми працюємо безпосередньо з виробником і самостійно здійснюємо перевезення товару, що дозволяє зберігати привабливі ціни і якість продукції, а також пропонувати найвигідніші умови співпраці косметологам і салонам краси.

Переваги

Оскільки ми працюємо з виробником напряму, ми маємо можливість запропонувати вам гарантовано оригінальну продукцію найвищої якості за найбільш привабливими цінами. Ми регулярно проводимо акції та надаємо знижки, беремо участь у виставках та конференціях. Ми забезпечуємо підтримку 24/7 і несемо відповідальність за наші товари.

В МАГАЗИН

Співпраця

Ми відкриті для обговорення будь-якого партнерства. Якщо у вас є пропозиції або питання, зв’яжіться з нами зараз! Ми націлені на довготривалу співпрацю та зможемо запропонувати вам найвигідніші умови.

Контакти
17

РОКІВ НА РИНКУ

2088

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛИЄНТІВ

78

ЗАМОВЛЕНЬ КОЖЕН ДЕНЬ

135

УНІКАЛЬНЬНИХ ТОВАРІВ

Back to Top