По статистиці кожні 3 хвилини по всьому світу продається один культовий продукт – лосьон Yon-Ka Lotion YON-KA

Це унікальний продукт. Більше ніж просто тонік. Уявіть собі живильний туман, як фітоароматичне джерело краси, у якому поєднуються всі основні інгредієнти квінтесенції Yon-Ka. Це 5 ефірних олій з неймовірною силою і синергічним ефектом впливу: вишукана лаванда з Провансу, герань з Єгипту, розмарин з Марокко, кипарис з Провансу та чебрець з Іспанії.

 

Представляємо вам лімітовану серію улюблених лосьйонів, дизайн флакону яких розроблено спільно з відомим Fashion-ілюстратором Ловісою Бурфит (Lovisa Burfitt).

Її стиль:

  • Швидкі, імпресійні, сповнені енергії лінії.
  • Вишуканість та індивідуальність.
  • Міжнародні клієнти Ловіси – Harrods, Jimmy Choo, Vogue, Elle та ін.
  • Живе і працює в Південній Франції (Прованс).

Новий продукт YON-KA – це продукт, розроблений жінкою, в упаковці, яку розробила жінка та створений для жінки.

У рожевому флаконі – Лосьйон для сухої шкіри YON-KA LOTION PS 2020 LIMITED EDITION

У білому – Лосьйон для нормальної та жирної шкіри YON-KA LOTION PNG 2020 LIMITED EDITION

Трохи історії

З 2014 року бестселер YON-LA LOTION був творчо переосмислений жінками-митцями, особливо чутливими до природи, грації та елегантності.

А вже у 2020 році YON-KA запросила відомого ілюстратора, щоб зловити сутність бренду, передати його у дизайні флакону. Ловіса використовувала імпресіоністські мазки, щоб намалювати дві елегантні фігури в знак поваги до сестер Мюльталер, керуючих компанією.

Ці сповнені енергією фігури створюють вражаючий контраст між витонченістю та ташізмом (від фр. Tache – пляма – стиль малювання з використанням кольорових елементів неточної форми). Вони безликі, тому будь-яка жінка може ідентифікувати себе з ними. Кольори повторюють прапор Франції, підкреслюючи країну походження продукції.

Лосьйон Yon-Ka – це косметична вода, яка підкорила всіх, хто потребую природних інгредієнтів та люксового підходу при догляді за шкірою. Делікатно розпилюється на обличчя та шию довгим, безперервним натисканням. Ароматичний туман від засобу наповнює шкіру квінтесенцією YON-KA, залишаючи чудовий аромат. Справжня фітоароматична «цілюща» вода, необхідна для відновлення шкіри і підготовки її до щоденного догляду.

  • 95% тонізація шкіри
  • 100% освіжаючий «вибух»
  • На 89% більш сяючий колір обличчя

Лосьйон Yon-Ka залишається культовим продуктом бренду вже понад 60 років як у Франції, так і за її межами.

Вже на нашому сайті.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР