ПОШУК

MAHANA

Ароматичний і розслаблюючий «зірковий» масаж, натхнений полінезійським ритуалом (голова, кисті рук, ступні)

«MAHANA» – ДОГЛЯД, ЩО СПОВНЮЄ СИЛ ТА ВІДНОВЛЮЄ БАЛАНС КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я
Цей новий «зірковий» масаж голови, кистей рук та ступень – ідеальний вибір для зняття стресу, покращення загального самопочуття та чуттєвої «мандрівки» на віддалені острови. На протязі 30 хвилин цей масаж знімає напруження, усуває загальний дискомфорт і дозволяє тілу повністю розслабитися.
Ця процедура поєднує у собі спеціальні техніки (погладжування, активізація, розтирання, розтягування та похитування) для глибокого розслаблення рефлекторних та м’язово-сухожильних зон.
Серцем процедури «Mahana» є масаж голови, тому що голова – це храм думки та духовності. Цей масаж засновано на понятті про 10 променів, які символізують промені сонця. Усі ці промені сходяться до вершини, місця зустрічі всіх меридіанів у китайській медицині, а також до 7-ої чакри аюрведичної медицини.

Далі виконується масаж кистей рук – саме тих частин нашого тіла, що віддають, беруть, допомагають у спілкуванні, передають наші емоції та наші блоки. Закінчується процедура масажем ступнів ніг, нашою точкою вкорінення та рівноваги, опорою нашого тіла.
«Mahana», що на таїтянській мові означає «СОНЦЕ», заспокоює і розслаблює тіло та розум, допомагає кожній людині відновити своє самопочуття, звільнившись від будь-якого напруження. Процедура «Mahana» може бути самостійною або проводитися додатково до інших процедур догляду.
Саме це пропонує Yon-Ka у своїх нових сезонних процедурах.

Основні етапи процедури:

  • ВСТУП. АВТОГРАФ – фірмовий початок будь-якої процедури Yon-Ka
  • Персоналізована процедура краси для зволоження та сяяння шкіри – 30 хв.
  • «ЗІРКОВИЙ» МАСАЖ – ГОЛОВА, КИСТІ РУК ТА СТУПНІ – 30 хв.
  • АРОМАТИЧНЕ ПРОБУДЖЕННЯ – фірмове завершення будь-якої процедури Yon-Ka

Тривалість: 60 хвилин

Back to Top